• travestileri devlet niye tedavi etmiyor

  1.
  Who dünya Sağlık örgütü'nün tedavi edilmesi gereken hastalar listesine giren, kadın kılığına girmiş erkek organlı organizmaların devlet eliyle hormon vs kimyasal tedavi ile normale dönüşümü toplum huzuru ve aids ile mücadele için zorunludur.

  Eşcinsellik hastalıktır.
  4 -7 ... aleyna tilki
 • kapıyı tutan erkeğe teşekkür edilir mi

  16.
  -hayır!
  2 -3 ... aleyna tilki
 • yaran fıkralar

  5114.
  adamın biri her gün papağanını camın önüne bırakır, işe öyle gidermiş. papağan da akşama kadar yoldan geçenleri izler, söylediklerini dinlermiş.

  bir gün gene papağan camın kenarında dururken aşağıda eylem yapan gençler "tek yol devrim" diye bağırıyorlarmış. ertesi gün sağcı gençler eylem yaparken papağan "tek yol devrim" diye bağırmaya başlamış. sağcılar da evi taşlamışlar, yakıp yıkmışlar.. adam eve dönünce çok şaşırmış ve olanları komşulardan öğrenmiş.

  papağana aynı şeyi bir daha yapmamasını söylemiş. bir sonraki gün solcular eylem yaparken papağan sağcılardan duyduğu: "milliyetçi hareket engellenemez" sloganını söylemeye başlamış. bu sefer solcular evi taşlamışlar. adam eve döndüğü zaman bu sefer dayanamamış, papağanı kümese atmış.

  kümeste papağanı gören tavuklar hemen "ne oldu lan artist? bütün gün öyle orda camda durup etrafa bakmayı biliyordun" diye dalga geçmeye başlamışlar. papağan da hiç boş durur mu? hemen yapıştırmış cevabını:

  "hadi lan orospular, ben sizin gibi fuhuştan değil, düşünce suçundan yatıyorum!"
  1 ... aleyna tilki
 • yeni şeyler getiriyorum